LUBASZKA Tomasz

LUBASZKA Tomasz
LOT 95
ID: 037095

LUBASZKA Tomasz BIOGRAFIA

Tytuł:Ostre formy (1998)
Technika:technika własna, papier
Wymiary:35 x 50 cm
61 x 71 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.śr..: "T. LUBASZKA’98"
Opisany na odwrocie: "TOMASZ | LUBASZKA | 1998 | OSTRE FORMY | (PAPIER III)"
Widoczne sfalowanie papieru.