ZACHAREWICZ Witold

ZACHAREWICZ Witold
LOT 89
ID: 037089

ZACHAREWICZ Witold BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z Lanckorony - kościół Narodzin św. Jana Chrzciciela
Technika:olej, płótno
Wymiary:35 x 26,5 cm
45 x 36,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Zachar"
Na odwrocie metka z opisem obrazu.