Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
BOROWICKI Władysław
LOT 6 | ID: 037006 |
BOROWICKI Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Orszak weselny pod Krakowem |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60 x 80 cm 73 x 94 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "W. Borowicki" | |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Cena uzyskana: | 2400 zł |