Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
KARCZ Włodzimierz
LOT 79 | ID: 037079 |
KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kwiaciarki krakowskie (1991) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 100 x 91 cm 111 x 102 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Karcz | 1991" |
Cena wywoławcza: | 1900 zł |
Cena uzyskana: | 3600 zł |