XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki

 21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:

godz. 10.00-18.00

KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz
LOT 79
ID: 037079

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Kwiaciarki krakowskie (1991)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 91 cm
111 x 102 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Karcz | 1991"
Cena wywoławcza:1900 zł
Estymacja:2000 - 4000 zł
złóż zlecenie