XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam
LOT 23
ID: 038023

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Po powrocie do wioski
Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:16,4 x 30,2 cm
25,5 x 39 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
Na papierze filigran "(FRANCE) INGRES D’ARCHES"

Cena wywoławcza:1800 zł
Cena uzyskana:3000 zł