Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
PIOTROWSKI Antoni
LOT 9 | ID: 038009 |
PIOTROWSKI Antoni BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Hucułka (1916) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 63,7 x 46 cm 72 x 54 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.g.: "A Piotrowski | 1916" Opisany p.g.: "Mołodyca [?] z nad Prutu" Na odwrocie metka Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego z opisem obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 22000 zł |
| Cena uzyskana: | 22000 zł |