XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

PIOTROWSKI Antoni

PIOTROWSKI Antoni
LOT 9
ID: 038009

PIOTROWSKI Antoni BIOGRAFIA

Tytuł:Hucułka (1916)
Technika:olej, płótno
Wymiary:63,7 x 46 cm
72 x 54 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.g.: "A Piotrowski | 1916"
Opisany p.g.: "Mołodyca [?] z nad Prutu"
Na odwrocie metka Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego z opisem obrazu.

Cena wywoławcza:22000 zł
Cena uzyskana:22000 zł