Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
NIKIFOR Krynicki
LOT 63 | ID: 038063 |
NIKIFOR Krynicki BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Krynica - willa |
| Technika: | gwasz, akwarela, karton |
| Wymiary: | 29 x 19,6 cm 41 x 32 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "NOJYTORMATEJKO" (sygnatura słabo widoczna) Opisany p.d.: "100 ZŁ" Opisany śr.d.: "KRYNICA WILLA SOPLICOWO" Opisany ołówkiem na odwrocie: "100" Na odwrocie dwie pieczątki autorskie (okrągła - "MISTRZ Z KRYNICY ‧ | NIKIFOR" i prostokątna - "NIKIFOR - MALARZ | KRYNICA"). | |
| Cena wywoławcza: | 9000 zł |
| Cena uzyskana: | 9500 zł |