XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

NIKIFOR Krynicki

NIKIFOR Krynicki
LOT 63
ID: 038063

NIKIFOR Krynicki BIOGRAFIA

Tytuł:Krynica - willa
Technika:gwasz, akwarela, karton
Wymiary:29 x 19,6 cm
41 x 32 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "NOJYTORMATEJKO" (sygnatura słabo widoczna) Opisany p.d.: "100 ZŁ"
Opisany śr.d.: "KRYNICAWILLASOPLICOWO"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "100"
Na odwrocie dwie pieczątki autorskie (okrągła - "MISTRZ Z KRYNICY ‧ | NIKIFOR" i prostokątna - "NIKIFOR-MALARZ | KRYNICA").

Cena wywoławcza:9000 zł
Cena uzyskana:9500 zł