XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

LESZKO Ludwik

LESZKO Ludwik
LOT 54
ID: 038054

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Tytuł:Letni wieczór na Plantach (1932)
Technika:olej, tektura
Wymiary:72 x 98 cm
78,5 x 104,7 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 1932"
Na odwrocie monochromatyczne studium siedzącego aktu męskiego wykonane gwaszem.
Widoczne ubytki malatury w narożnikach (l.g., l.d., p.d.) oraz niewielki ubytek podłoża w prawym dolnym narożniku.

Cena wywoławcza:3400 zł
Cena uzyskana:4600 zł