Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
TARNAWSKA-WÓJTOWICZ Maria
LOT 99 | ID: 038099 |
TARNAWSKA-WÓJTOWICZ Maria BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kwiaty wsi polskiej (1978) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 129 x 80 cm 140 x 91 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "MARIA TARNAWSKA WÓJTOWICZ - 1978." Opisany na odwrocie: "MARIA TARNAWSKA | WÓJTOWICZ KRAKÓW | KWIATY WSI POLSKIEJ | olej - 1978 r. | wym: 130 cm x 80 cm"; "M.T. WÓJTOWICZ | KRAKÓW | POLSKA" |
Cena wywoławcza: | 3600 zł |
Cena uzyskana: | 3600 zł |