XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

TARNAWSKA-WÓJTOWICZ Maria

TARNAWSKA-WÓJTOWICZ Maria
LOT 99
ID: 038099

TARNAWSKA-WÓJTOWICZ Maria BIOGRAFIA

Tytuł:Kwiaty wsi polskiej (1978)
Technika:olej, płótno
Wymiary:129 x 80 cm
140 x 91 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "MARIA TARNAWSKA WÓJTOWICZ - 1978."
Opisany na odwrocie: "MARIA TARNAWSKA | WÓJTOWICZ KRAKÓW | KWIATY WSI POLSKIEJ | olej - 1978 r. | wym: 130 cm x 80 cm"; "M.T. WÓJTOWICZ | KRAKÓW | POLSKA"

Cena wywoławcza:3600 zł
Cena uzyskana:3600 zł