Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
MOKWA Marian
LOT 39 | ID: 038039 |
MOKWA Marian BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z Albanii (1924) |
| Technika: | gwasz, akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 26 x 37 cm (w świetle passe-partout) 42 x 51,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Mokwa" Opisany p.d.: "maj 1924 | Albania" | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 6500 zł |