Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
GLÜCKLICH Simon
LOT 25 | ID: 038025 |
GLÜCKLICH Simon BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kobieta w czerwonej chuście |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 41 x 29 cm 46 x 34 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "S. Glücklich" | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 4000 zł |