XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

GLÜCKLICH Simon

GLÜCKLICH Simon
LOT 25
ID: 038025

GLÜCKLICH Simon BIOGRAFIA

Tytuł:Kobieta w czerwonej chuście
Technika:olej, tektura
Wymiary:41 x 29 cm
46 x 34 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "S. Glücklich"

Cena wywoławcza:4000 zł
Estymacja:5000 - 7000 zł
złóż zlecenie