JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 5
ID: 038005

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Tytuł:Toruń
Technika:gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:35 x 50 cm
59 x 73,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "S. Jaxa"
Na odwrocie pieczątka autorska Sotera Jaxa-Małachowskiego z odręcznym opisem obrazu.