Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
KAMOCKI Stanisław
LOT 26 | ID: 038026 |
KAMOCKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Tatry - widok na Giewont |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35,5 x 50,5 cm 49 x 64,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "StKamocki" Opisany wtórnie na odwrocie. | |
| Cena wywoławcza: | 14000 zł |
| Cena uzyskana: | 26000 zł |