XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

KAMOCKI Stanisław

KAMOCKI Stanisław
LOT 26
ID: 038026

KAMOCKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Tatry - widok na Giewont
Technika:olej, tektura
Wymiary:35,5 x 50,5 cm
49 x 64,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "StKamocki"
Opisany wtórnie na odwrocie.

Cena wywoławcza:14000 zł
Cena uzyskana:26000 zł