XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław

LOT 42
ID: 038042

CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Warszawa - Plac Zamkowy
Technika:akwarela, gwasz, pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:25,5 x 35,5 cm
34,5 x 44,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Wł. Chmieliński."
Widoczne zabrudzenie malatury.

Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:3600 zł