KOSSAK Wojciech

KOSSAK Wojciech
LOT 18
ID: 038018

KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Przed meczetem (1936)
Technika:olej, gwasz, tektura
Wymiary:54 x 43,5 cm
56 x 66 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Wojciech Kossak | 1936"
Na odwrocie opinia Leszka Ludwikowskiego z 1970 roku.
Widoczne zabrudzenie lica obrazu oraz lokalnie zarysowania malatury.

PROWENIENCJA:
- kolekcja Mariana Zielińskiego (1929-2005), polskiego sportowca - sztangisty.

Więcej o obrazie Wojciecha Kossaka w przekrojowym artykule na blogu [ZOBACZ]