Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
KOSSAK Wojciech
LOT 18 | ID: 038018 |
KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Przed meczetem (1936) |
Technika: | olej, gwasz, tektura |
Wymiary: | 54 x 43,5 cm 56 x 66 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Wojciech Kossak | 1936" Na odwrocie opinia Leszka Ludwikowskiego z 1970 roku. Widoczne zabrudzenie lica obrazu oraz lokalnie zarysowania malatury. PROWENIENCJA: - kolekcja Mariana Zielińskiego (1929-2005), polskiego sportowca - sztangisty. Więcej o obrazie Wojciecha Kossaka w przekrojowym artykule na blogu [ZOBACZ]PRACA NIEDOSTĘPNA |