I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz
LOT 17 | ID: KDA001 |
WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na pustyni |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 55,5 x 75,2 cm (wymiary w świetle oprawy) 91 x 72 cm (wymiary z oprawą) |
| sygnowany p.d.: "F.K.Wygrzywalski" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 4000 - 6000 zł |