I Aukcja Dzieł Sztuki

WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz
LOT 17
ID: KDA001

WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Na pustyni
Technika:olej, płótno
Wymiary:55,5 x 75,2 cm (wymiary w świetle oprawy)
91 x 72 cm (wymiary z oprawą)
sygnowany p.d.: "F.K.Wygrzywalski"

Estymacja:4000 - 6000 zł