I Aukcja Dzieł Sztuki

WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz
Numer: 17
ID: KDA001

WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Na pustyni
Technika:olej, płótno
Wymiary:55,5 x 75,2 cm (wymiary w świetle oprawy)
91 x 72 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:4000,00 - 6000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna