I Aukcja Dzieł Sztuki

3 kwietnia 2019 (środa)

Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4

WYNIKI AUKCJI

Krakowski Dom Aukcyjny

ul. Starowiślna 14

regulamin aukcji

katalog aukcji PDF

zlecenie licytacji

WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz

WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz
LOT 17
ID: KDA001

WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Na pustyni
Technika:olej, płótno
Wymiary:55,5 x 75,2 cm (wymiary w świetle oprawy)
91 x 72 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygnowany p.d.: "F.K.Wygrzywalski"

Estymacja:4000 - 6000 zł