I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
PAUTSCH Fryderyk
LOT 20 | ID: KDA001 |
PAUTSCH Fryderyk BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Jeździec na koniu (1933) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 36 x 26 cm (wymiary w świetle oprawy) 46 x 36 cm (wymiary z oprawą) |
| sygnowany l.d.: „FPautsch 33” PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 5000 - 7000 zł |