I Aukcja Dzieł Sztuki

PAUTSCH Fryderyk
LOT 20
ID: KDA001

PAUTSCH Fryderyk BIOGRAFIA

Tytuł:Jeździec na koniu (1933)
Technika:olej, tektura
Wymiary:36 x 26 cm (wymiary w świetle oprawy)
46 x 36 cm (wymiary z oprawą)
sygnowany l.d.: „FPautsch 33”

Estymacja:5000 - 7000 zł