I Aukcja Dzieł Sztuki

SIEMIRADZKI Henryk
Numer: 27
ID: KDA001

SIEMIRADZKI Henryk BIOGRAFIA

Tytuł:Z ostatniej plagi Egiptu.
Anioł śmierci zabija pierworodnego syna faraona (1865)
Technika:olej, płótno
Wymiary:79 x 100 cm
Cena wywoławcza:400000,00 zł
Estymacja:500000,00 - 1000000,00 zł
złóż zlecenie