I Aukcja Dzieł Sztuki

3 kwietnia 2019 (środa)

Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4

WYNIKI AUKCJI

Krakowski Dom Aukcyjny

ul. Starowiślna 14

regulamin aukcji

katalog aukcji PDF

zlecenie licytacji

SIENICKI Jacek

SIENICKI Jacek
LOT 42
ID: KDA001

SIENICKI Jacek BIOGRAFIA

Tytuł:Czaszka I (1999)
Technika:olej, papier
Wymiary:29 x 39 cm (wymiary w świetle pass-partout)
54,5 x 65 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygnowany p.d.: "NASZE CZASY J. SIENICKI 99", p.g.: "NASZE CZASY"
Cena wywoławcza:1700 zł
Cena uzyskana:2200 zł