I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
OLBIŃSKI Rafał
LOT 34 | ID: KDA001 |
OLBIŃSKI Rafał BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Still life in slow motion (2018) |
Technika: | akryl, płótno |
Wymiary: | 32 x 25 cm 59 x 52,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygnowany l.d.: "Olbiński" |
Cena wywoławcza: | 14000 zł |
Cena uzyskana: | 19000 zł |