I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
RODZIŃSKI Stanisław
LOT 58 | ID: KDA001 |
RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Wspomnienie z Amsterdamu (Hommage a Van Gogh) (2008) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 81 x 100 cm 87 x 105 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygnowany na odwrocie: "ST. RODZIŃSKI | WSPOMNIENIE | Z AMSTERDAMU | (HOMMAGE À VAN GOGH) | 2008" |
Cena wywoławcza: | 8000 zł |
Cena uzyskana: | 8000 zł |