I Aukcja Dzieł Sztuki

RODZIŃSKI Stanisław
Numer: 58
ID: KDA001

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Wspomnienie z Amsterdamu (Hommage a Van Gogh) (2008)
Technika:olej, płótno
Wymiary:81 x 100 cm
87 x 105 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:8000 zł
Cena uzyskana:8000 zł