I Aukcja Dzieł Sztuki

RODZIŃSKI Stanisław
LOT 58
ID: KDA001

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Wspomnienie z Amsterdamu (Hommage a Van Gogh) (2008)
Technika:olej, płótno
Wymiary:81 x 100 cm
87 x 105 cm (wymiary z oprawą)
sygnowany na odwrocie: "ST. RODZIŃSKI | WSPOMNIENIE | Z AMSTERDAMU | (HOMMAGE À VAN GOGH) | 2008"
Cena wywoławcza:8000 zł
Cena uzyskana:8000 zł