I Aukcja Dzieł Sztuki

CZYŻEWSKI Tytus
Numer: 22
ID: KDA001

CZYŻEWSKI Tytus BIOGRAFIA

Tytuł:Portret młodego mężczyzny (1940/1943)
Technika:olej, płótno
Wymiary:95 x 70 cm
106 x 81,5 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:44000,00 zł
Estymacja:46000,00 - 55000,00 zł
złóż zlecenie