I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
SERAFIN Władysław
LOT 13 | ID: KDA001 |
SERAFIN Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Sukiennice |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 65 cm 65,5 x 80,5 cm (wymiary z oprawą) |
| sygnowany p.d.: "Serafin" | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 4400 zł |