I Aukcja Dzieł Sztuki

3 kwietnia 2019 (środa)

Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4

WYNIKI AUKCJI

Krakowski Dom Aukcyjny

ul. Starowiślna 14

regulamin aukcji

katalog aukcji PDF

zlecenie licytacji

SERAFIN Władysław

SERAFIN Władysław
LOT 13
ID: KDA001

SERAFIN Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Sukiennice
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 65 cm
65,5 x 80,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygnowany p.d.: "Serafin"
Cena wywoławcza:2600 zł
Cena uzyskana:4400 zł