I Aukcja Dzieł Sztuki

SERAFIN Władysław
LOT 13
ID: KDA001

SERAFIN Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Sukiennice
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 65 cm
65,5 x 80,5 cm (wymiary z oprawą)
sygnowany p.d.: "Serafin"
Cena wywoławcza:2600 zł
Cena uzyskana:4400 zł