I Aukcja Dzieł Sztuki

SERAFIN Władysław
Numer: 13
ID: KDA001

SERAFIN Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Sukiennice
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 65 cm
65,5 x 80,5 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:2600,00 zł
Estymacja:3000,00 - 4000,00 zł
złóż zlecenie