I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA Zofia
LOT 4 | ID: KDA001 |
ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA Zofia BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kwiaty |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 47 x 48,5 cm (wymiary w świetle oprawy) 59,7 x 61 cm (wymiary z oprawą) |
| sygnowany l.d.: "Zofia Albinowska" | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 5500 zł |