I Aukcja Dzieł Sztuki

ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA Zofia
LOT 4
ID: KDA001

ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA Zofia BIOGRAFIA

Tytuł:Kwiaty
Technika:olej, płyta
Wymiary:47 x 48,5 cm (wymiary w świetle oprawy)
59,7 x 61 cm (wymiary z oprawą)
sygnowany l.d.: "Zofia Albinowska"
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:5500 zł