RZEPKA Allan BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kramik II - animator (1978) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 130 x 120 cm |
Uwagi: | sygnowany p.d.: "K allan 78 I" na odwrocie autorski opis: "78 K allanRzepka 1978 I | KRAMIK II - ANIMATOR" | 120 x 130" PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - katalog
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 28 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |