PRZEBINDOWSKI Artur BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Z cyklu "Kamienne Jezioro" (2002) |
Technika: | tempera, akryl, płótno |
Wymiary: | 55 x 61 cm 75,5 x 81,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "ARTUR PRZEBINDOWSKI 2002" Opisany na odwrocie: "Artur Przebindowski, 2002 | Z CYKLU: "KAMIENNE jezioro" Cykl prac "Kamienne jezioro" powstawał w latach 1999-2004. Jak podkreśla sam artysta, w swoim wyrazie nawiązywał m.in. do secesji. |