RZEPIŃSKI Czesław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Katedra Wawelska |
Technika: | autolitografia, papier |
Wymiary: | 33,5 x 26,5 cm (w świetle passe-partout) 54 x 46 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany ołówkiem p.d.: "Rzepiński"
PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - katalog
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 28 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |