NARKIEWICZ Edward

NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA

Autoportret - stopy w kosmosie (1998)

Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 46 cm
57 x 48 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Edward 98"
Opisany na odwrocie: "EDWARD NARKIEWICZ | AUTOPORTRET STOPY W KOSMOSIE 1998 | (55 x 46) CM | OLEJ + PŁÓTNO"