Nowak J. BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zakole Wisły z widokiem na Wawel (1933) |
Technika: | akwarela, gwasz, papier |
Wymiary: | 33 x 48 cm (w świetle oprawy) 44 x 58,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "J. Nowak 33"
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - katalog
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 28 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |