BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA | |
Tytuł: | W sukience (1956) |
Technika: | tusz, papier |
Wymiary: | 33 x 24,5 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "JMB | 56" Praca jest oprawiona w passe-partout (41,5 x 30 cm). Na odwrocie wyrazy "moda" i "lato" w różnych krojach pisma, data "1953" oraz szkice tańczących par. PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty PRACA NIEDOSTĘPNA |