TRZEBIATOWSKI Janusz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pochylona (2000) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 120 x 92 cm 133,5 x 105 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "JT" Opisany na odwrocie: "JANUSZ | TRZEBIATOWSKI | 2000" Opisany na blejtramie: "POCHYLONA" Widoczne zarysowanie malatury w partii głowy postaci. PRACA NIEDOSTĘPNA |