XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki

7 grudnia (czwartek) 2023 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

RUTKOWSKI Karol

RUTKOWSKI Karol
LOT 84
ID: 033084

RUTKOWSKI Karol BIOGRAFIA

Tytuł:Studnia w Żegocinie (1953)
Technika:olej, tektura
Wymiary:27,5 x 35 cm
34 x 42 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany l.d.: "KAROL RUTKOWSKI | ŻEGOCINA 1953."

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]