SAPETTO Marek BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Wybór (1982) |
Technika: | olej, płótno naklejone na płytę |
Wymiary: | 22,3 x 17,5 cm 31,3 x 25,8 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Sapetto 82" Opisany na odwrocie: "x-100", "MAL. | MAREK | SAPETTO | ‧ 1982 ‧" PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - katalog
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 28 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |