REYZNER Mieczysław

REYZNER Mieczysław BIOGRAFIA

Portret kobiety (1905)

Technika:olej, płótno
Wymiary:54 x 81 cm
100,5 x 70 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.śr.: "Mieczysław Reyzner | 1905"
Widoczne jasne zarysowanie malatury (l.g.).
Łatka na odwrocie płótna.