GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Droga |
Technika: | akwarela, gwasz, ołówek, karton |
Wymiary: | 34,5 x 50 cm 48 x 63 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "S. Gibiński" PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-04-29] Krótsze godziny otwarcia KDA w dniu 2.05.2024 (czwartek)
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |