RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | List z wakacji III - Nawojowa (2003) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 60 x 80 cm 69 x 89 cm ( z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i opisany na odwrocie: "ST. RODZIŃSKI | LIST Z WAKACJI | III - NAWOJOWA | 2003"
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |