FILIPKIEWICZ Stefan

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Piwonie (1937)

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 69,5 cm
66,5 x 86,5 cm (z oprawą)
sygnowany p.d.: „Stefan Filipkiewicz | - 28.X 1937 -”