ROSTWOROWSKI Stefan BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kraków - widok na kościół Bożego Ciała od strony ulicy Krakowskiej (1972) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 50 x 70 cm 57 x 77 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Stefan Rostworowski 1972" PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - katalog
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 28 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |