II Aukcja Dzieł Sztuki

SETKOWICZ Adam
Numer: 24
ID: 002024

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z kościołem
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:20 x 30 cm (w świetle)
35 x 45,5 cm (z oprawą)
Cena wywoławcza:2500,00 zł
Cena uzyskana:2800,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:3304,00 zł