II Aukcja Dzieł Sztuki

SETKOWICZ Adam
LOT 24
ID: 002024

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z kościołem
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:20 x 30 cm (w świetle)
35 x 45,5 cm (z oprawą)
sygnowany l.d.: „A. Setkowicz
Cena wywoławcza:2500 zł
Cena uzyskana:2800 zł